Компанія VPG пропонує повний комплекс робіт з виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами: від створення дизайн-проекту, який вам запропонують наші дизайнери, до монтажу готових конструкцій. Так само ми проведемо сервісне обслуговування, ремонт і модернізацію готових об’єктів.

Ми маємо виробництво повного циклу зі своїм парком устаткування, тому не залежимо від інших підрядних компаній. Це дозволяє уникнути таких ризиків як: збільшення термінів і собівартості зовнішньої реклами, а також значно спрощує контроль якості конструкцій, що виготовляються.

Наша компанія вигідно відрізняється від багатьох виробничих компаній тим, що ми не дозволяємо собі економити на витратних матеріалах, а значить і на якості виготовленої зовнішньої реклами. Звернувшись до нас ви отримуєте 100% гарантію на високу якість своєї продукції.

КРЕАТИВ І РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Якщо ви вирішили розробити дизайн вашої рекламної продукції, або у вас є ідея, але ви не можете самостійно її візуалізувати – звертайтеся до нас.

Дипломовані фахівці VPG спеціально для вас розроблять фірмовий стиль вашої компанії, створять загальну концепцію бренду (оформлять бренд бук), запропонують шляхи реалізації рекламної стратегії.

НАШЕ ПОРТФОЛІО

ВИВІСКИ ЗОВНІШНІ, ПОКАЖЧИКИ, ЛІТЕРИ, ВНУТРІШНЄ ОФОРМЛЕННЯ…