широкоформатная печать от Vip Print Group

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Широкоформатний друк від Vip Print Group – це насамперед якість і швидкість виконання замовлення. Наша компанія має величезний досвід в галузі широкоформатного друку для будь-яких рекламних носіїв. Завдяки великому парку сучасного обладнання та сучасним технологіям виробництва ми маємо можливість друкувати високоякісні зображення практично будь-яких розмірів, і робимо це в найкоротші терміни. Ми пропонуємо наступні поліграфічні послуги від VPG:

Широкоформатний друк

Vip Print Group спеціалізується на високоякісному друці матеріалів для наступних видів рекламних носіїв: борди, сітілайти, плакати, брандмауери, бек-лайти, троли, холдери, лайтбокси, поліман, банера та ін.

Інтер'єрний друк

Компанія VPG пропонує друк рекламних матеріалів для мобільних виставкових конструкцій: павуки, ролл-апи, промо-столи, стенди; наліпки на ПВХ, скло, лайтбокси; графіка на підлозі, фотошпалери, постери та ін.

Ультрафіолетовий друк

УФ-друк на полотнах: картини, фотографії, репродукції, штори, ширми; на твердих матеріалах: ПВХ, акрил, композит, скло, дзеркало, дерево. Так само ми друкуємо і на самоклеючих плівках: Oracal, 3М, Ritrama, MultiFix і т.д.

Післядрукарська обробка

VPG рекомендує післядрукарську обробку від професіоналів. Ми робимо наступні види обробки: ламінація, плотерна різка, установка люверсів, проварка банерів, галерейна натяжка полотна і т.д.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ

HP Scitex TJ8350 — 1 шт.

принтер HP Scitex

Швидкість друку 400 м. Кв. в годину. Друк на папері, вінілі, тонкому пластику, самоклеючих плівках і т.п. 6-кольоровий друк, роздільна здатність до 600 dpi, що дозволяє друкувати не тільки широкоформатну рекламну продукцію, а й POS-продукцію для близького розгляду. Оптимальне обладнання для швидкого друку білбордів (290 шт. на добу) та сітілайтів (2200 шт. на добу).

Oce Arizona 250 GT — 1 шт.

Планшетный принтер Oce Arizona

Планшетний принтер друкує на будь-яких матеріалах при будь-якій формі листа. Висока якість придатна для інтер’єрних робіт, вуличні УФ-чорнила. Особливість цього широкоформатного принтеру для друку на жорстких і гнучких листових матеріалах чорнилом УФ-затвердіння – планшетна конструкція: матеріал, на якому друкуэться – нерухомий, що дозволяє завантажити на стіл листи нестандартної форми або відразу декілька листів матеріалу і запечатувати їх в одному завданні. Основні характеристики: розмір листа до 1250×2500 мм; макс. товщина матеріалу 48 мм; барвистість CMYK; струменевий друк з фізичною роздільною здатністю 300 dpi, і змінним об’ємом краплі 6-42 пл (якість, як при 1440 dpi); швидкість друку до 16 м2/ч.

Mutoh ValueJet 1638 — 3 шт.

принтер Mutoh ValueJet

Роздільна здатність друку: 720, 1440 dpi. Максимальна ширина друку: 1580 мм. Швидкість друку: 24 кв.м/год. Друкує на гібридних УФ чорнилах, що захищає зображення від механічних пошкоджень.

LIYU SOLVENT INKJET PRINTER PZR 3204-KV-1 — 1 шт.

Рік випуску – 2017, Голови – KM512iLNB-30, Роздільна здатність друку – 720qpi, Крапля – 35 піку літрів, Ширина рулону 3,2 м., Чорнило SOLVENT INK «HS-512і»

Seal 62 Base / 1 шт.

Ширина ламінування: до 1670мм. Швидкість ламінування: 3м / хв. Оснащений ножним приводом.

MIMAKI CG-130SRII – 1шт.

принтер MIMAKI CG

Ріжучий плоттер. Допустима ширина матеріалу: 90-1,550мм (3.54 “-61.0”), робоча ширина: 1,370 мм (53.9 “). Максимальна швидкість різання: 85 см / с при вільному переміщенні по діагоналі 45 °. Допустима товщина матеріалу: плівка товщиною до 0.25 мм: вінілова плівка, флуоресцентна вінілова плівка, світловідбиваючий матеріал та ін.

капли краски для широкоформатной печати

НАШЕ ПОРТФОЛІО

 

БІЛБОРДИ, БРАНДМАУЕРИ, БАНЕРИ, СІТІЛАЙТИ, БЕК-ЛАЙТИ, ЛАЙТБОКСИ, ТРОЛИ, МІСТОВИКИ, ХОЛДЕРИ…