Мобільні конструкції

Мобільні стенди – що це?

Мобільні стенди – це сучасний метод реклами вашого бізнесу. Найчастіше його застосовують для оформлення виставок, презентацій, нарад, прес-конференцій, семінарів та тд.

Дані мобільні конструкції складаються з основи і рекламного носія. Найчастіше останній це – банер. Детальніше про друк на банері можна почитати тут.

Види мобільних стендів і конструкцій

Основи для мобільних конструкцій бувають декількох видів. В першу чергу це х-банер або «павук», а також: Ролл ап.

Мобільні конструкції типу Х-банер

Проста, а головне не дорога мобільна конструкція, яка має Х образні металеві планки, на кшталт тих які складають основу каркаса туристичних наметів. Вони з’єднані по середині і розходяться в чотири сторони, ніж власне і зобов’язані прізвисько «павук».

На кінцях цих планок є спеціальні кріплення, на які кріпляться рекламні полотна. Найчастіше банери. Для цього на полотні (банері) роблять металеві люверси.

Конструкція Х-банер проста в монтажі, а в складеному положенні не займає багато місця і зручна в транспортуванні. Для зміни зображення не потрібен фахівець, а монтаж полотна із зображенням займає не більше 5-10 хвилин.

Мобільний стенд Ролл-Ап

За форматами і розмірами Ролл-Ап дуже подібний до Х-банеру, однак відрізняється тим, що має два широких профілю зверху і знизу. Рекламне полотно кріпиться зверху і знизу по всій ширині. Даний метод конструкції дозволяє робити даний вид конструкції як одно- так і двосторонньої. Що дозволить вирішити більш широкий спектр завдань по рекламі.

Як рекламний носій для Ролл Ап можна також використовувати банерну тканину (проте люверси при цьому робити не обов’язково). Але і способи кріплень дозволяють використовувати і щільний папір наприклад, що в деяких випадках є більш зручним для замовників.

Замовити мобільні конструкції Ролл Ап або Х банер

Друкарня ВІП ПРИНТ ГРУП продає будь-які мобільні конструкції на ваш вибір, а також виконує друк рекламних зображень для стендів типу Ролл Ап або Х банер. Детальніше про інтер’єрний друк можна почитати тут.

Для того що б купити мобільний конструкцію Х-банер або Ролл ап вам треба зв’язатися з нашими менеджерами. Вони допоможуть вибрати конструкцію, яка ідеально підійде для вирішення ваших завдань по рекламі.

Крім власне конструкції ми зробимо друк потрібного формату як на банері, так і на папері або іншому відповідному матеріалі.

Крім власне друку, ми можемо розробити і макет для друку. Це на той випадок якщо у вас немає готового варіанту.

Всі деталі будемо раді обговорити по телефону або будь-якого іншого зручного способу зв’язку. Крім того, завжди раді бачити вас у нас в гостях.