Зовнішня реклама

Виготовлення зовнішньої реклами в Києві

Зовнішня або зовнішня реклама – це вид друкованої або поліграфічної продукції яка призначена для розміщення поза приміщеннями часто в агресивній вуличної середовищі.

Клієнти які звертаються в поліграфію Віп Принт Груп під зовнішньою рекламою на увазі широкий спектр послуг, наприклад, таблички, вивіски, рекламні борди, але часто сюди включають і POS (мобільні) конструкції які повинні розміщуватися всередині великих торгових центрів. Однак, справедливості заради відзначимо, що даний вид виробництва реклами все ж варто виділяти в окремий напрямок послуг.

Також, напрямки друку зображень для білбордів, часто переплітається з послугами широкоформатного друку.

Виготовлення вивісок для магазинів і кафе

Останні правки в міські правила розміщення реклами в Києві, вимагають заміни масивних вивісок на такі які не шкодять виду фасаду будівель і споруд.

Наша поліграфія виготовляє вивіски будь-якої складності. Наші вивіски ідеально підійдуть як для розміщення всередині торгових центрів, так і на вулиці. Тобто вони надійно захищені від впливу атмосферних умов. VIP PRINT GROUP виготовляє такі вивіски:

• Об’ємні літери

• Об’ємні букви з підсвічуванням

• Таблички з назвою установ

• Офісні таблички як на пластику, так і на оргсклі

Виготовлення інший зовнішньої реклами (біл-борди, штендери, сітілайти, розтяжки, банери і тд.)

Також, ВІП ПРИНТ ГРУП друкує рекламу на різних носіях для вже встановлених вуличних конструкцій. Самою установкою і узгодженням ми не займаємося. Тільки друк і монтаж.

Замовити зовнішню рекламу в Києві

Наша поліграфія знаходиться в Києві, працює вже більше 10 років і має величезний досвід у виготовленні зовнішньої / зовнішньої реклами.

Крім, досвіду, у нас є все необхідне обладнання для друку, виготовлення зовнішньої реклами будь-якої складності. Ми маємо виробництво повного циклу зі своїм парком устаткування, тому не залежимо від інших підрядних компаній. Це дозволяє уникнути таких ризиків як: збільшення термінів і собівартості зовнішньої реклами, а також значно спрощує контроль якості конструкцій, що виготовляються.