Широкоформатний друк

Що таке широкоформатний друк

Як зрозуміло з назва широкоформатний друк призначена для друку великих зображень. Даний вид друку вимагає спеціалізованої техніки, а саме широкоформатних принтерів і плотерів.

Найчастіше дана послуга в будь-якій друкарні затребувана, в першу чергу, клієнтами яких необхідно розмістити свою рекламу або оформити площину великої площі, нерідко саме з рекламною метою.

При широкоформатного друку застосовується папір, полотно, сітка, плівка або банерна тканина. Вибір матеріалу основи обумовлений сферою застосування готового виробу.

Яскравими прикладами широкоформатного друку, можна назвати білборди, сітілайти і тд.

Чим відрізняється широкоформатний друк від інтер’єрної

Насправді відмінності назвати складно, так як інтер’єрний друк – це підвид широкоформатного друку. Основною відмінністю є проточність матеріалів, на яких друкують і «розмір краплі» при виробництві друку.

Чому відрізняється розмір краплі? При інтер’єрної друку зображення повинне бути максимально точним і чітким. Так як надруковані вироби будуть до глядача значно ближче.

Що стосується міцності матеріалів, то вимоги до носія (паперу і тд.) Нижче в першу чергу через те, що не потрібно стійкість перед погодними умовами, а також, як правило, зображення роздруковані для не дуже тривалих термінів використання.

Скільки коштує широкоформатний друк

Ціна широкоформатного друку залежить від багатьох факторів. В першу чергу – це тип матеріалу, який застосовується при друку. Папір, банерна тканина, полотно, плівка і тд. Також, під час підрахунку вартість широкоформатного друку враховується розмір екземпляра, тираж, тип фарби, яку використовує принтер, наявність макета.

Якщо у вас є предметний інтерес і ви готові замовити широкоформатний друк в Києві – телефонуйте і ми виконаємо розрахунок вартості вашого замовлення в найкоротший термін. Розповімо все деталі.

Додамо, що ми можемо запропонувати одні з найбільш конкурентних цін в місті, при найвищій якості і коротких термінах виробництва.

Де замовити

Поліграфічний центр ВІП ПРИНТ ГРУП Київ – виконує всі види друку, в тому числі широкоформатний або інтер’єрну. Детальніше про кожну з послуг, можна почитати в послугах.

Що б замовити широкоформатний друк необхідно мати макет, який пройшов до друкарську підготовку. Про вимоги, що виставляються до макетів – вам необхідно звернутися до наших менеджерів за телефонами в контактах, або замовити зворотний дзвінок через форму на сайті.