Інтер'єрний друк

У сучасному світі друкована продукція широко використовується для оформлення дизайну інтер’єру. При чому це стосується як промислового дизайну, так і побутового. Інтер’єрний друк для промислових потреб використовується з метою оформлення інтер’єрів магазинів, кафе, офісів і так далі. Друк для побутових потреб – це створення декорацій для житлових приміщень.

Інтер’єрний друк відрізняється якістю, в порівнянні з друком для зовнішньої реклами. Природно, що  якістю на користь інтер’єрного. Чому так відбувається? Найголовнішою відмінністю у виборі є відстані до друкованого продукту. У зовнішній рекламі ці відстані значно більше, таким чином людина не побачить «зернистості» або високої передачі кольору з великої відстані.

Для інтер’єрного друку низька якість кольору або зернистість неприпустима, так як від спостерігача до рекламного або іншого друкованого продукту може бути кілька сантиметрів. При такій відстані буде видна будь-яка вада.

Інтер’єрний друк та її переваги

Головною перевагою «інтерьєркі» є дуже гнучкий спектр застосування. Тобто вона дозволяє вирішити проблеми оформлення інтер’єру будь-якої складності. Якщо раніше для цього було потрібно застосовувати працю художника-декоратора, яка вимагала часу і значних грошей, то тепер, скажімо, зробити розпис стіни візерунком – справа одного дня. Замовляєте друк фотошпалер, наприклад з тим візерунком, який вам сподобався (необов’язково це фотографія, до речі) і фахівці Віп Принт Груп в найкоротший термін роздрукують і підготують фотошпалери для вашого інтер’єру.

Види інтер’єрної друку

Крім, друку фотошпалер є безліч інших рішень для того, щоб оформити інтер’єр з будь-якою метою.

Інтер’єрний друк на банері

Широко застосовується при оформленні офісів, виставок, фотозон на заходах. Чому саме банерна тканина часто фігурує в замовленнях наших клієнтів? Відповідь проста: швидкість друку, міцність матеріалу і зручність монтажу. Попутно можна замовити у нас мобільну конструкцію для встановлення – і у вас готова фотозона для вашого заходу, протягом декількох годин від моменту замовлення.

Інтер’єрний друк на холсті

Більше підходить для замовлення друку саме для помешкання. Це може бути фотопортрет або репродукція картини або довільне дизайнерське зображення. Чому такий вид друку найбільш підходить для житла? Тому що холст після друку натягується на підрамник і додатково може бути оформлений в раму – таким чином ви отримаєте повноцінну картину. А картини – це невід’ємна частина оформлення дизайну житла.

Інтер’єрний друк на плівці типу Oracal

Оракал – це самоклеюча плівка. Вона буває як біла, так і різних кольорів. Крім того, існує перфорована плівка – ідеальна для оформлення вікон і вітрин. Для друку зазвичай використовується саме біла плівка. Справедливості заради треба сказати, що оракал використовується і при зовнішньому друку, але відрізняється обладнання на якому проводиться друк, а не матеріал. Як уже сказано вище, для інтер’єрного друку воно повинно бути високої якості.

Інтер’єрний друк на тканині

Даний вид друку на такому матеріалі призначений в першу чергу для виготовлення розтяжок, прапорів як великих, так і малих. Однак є й інші призначення такого друку, наприклад брендування рушників або подібних матеріалів.

Замовити інтер’єрний друк в Києві

Що б замовити інтер’єрний друк в друкарні ВІП ПРИНТ ГРУП необхідно звертатися до наших менеджерів по телефону або електронній пошті і надати макет. Або замовити послуги дизайнера, який розробить макет спеціально для вас.

Після узгодження макету, буде запущено виробництво. Як правило швидкість залежить від завантаження друкарні, але часто терміни очікування не перевищують 1-2 дня. Однак, ми завжди ставимо клієнтоорієнтованість на чолі справи, і якщо вам необхідний терміновий друк, ми готові це обговорити і знайти рішення проблеми яке влаштує вас!