ЛЕГКО СТАТИ ОДНИМ ІЗ ПЕРШИХ.
УТРИМУВАТИ ЛІДЕРСТВО – ОСЬ ВИКЛИК.

VPG – МАЙЖЕ 10 РОКІВ НА РИНКУ ДРУКОВАНОЇ РЕКЛАМИ!

Vip Print Group – компанія, яка з кожним роком розширює географію своєї діяльності і об’єднує в собі нові напрямки. Ми почали свою діяльність на ринку рекламних послуг 13 квітня 2007 року, надаючи тільки послуги широкоформатного друку. На сьогоднішній день ми пропонуємо послуги з виробництва і розміщення зовнішньої реклами по території всієї України.

СТАБІЛЬНІСТЬ

Ось вже протягом семи років наша компанія демонструє стабільне зростання. І з такою ж стабільністю ми надаємо якісні послуги нашим клієнтам.

ЗРОСТАННЯ

Кожен бізнесмен готовий перевернути гори, за для забезпечення постійного зростання своєї компанії. Ми ж допомагаємо не тільки якісно забезпечити це зростання, але і підтримувати його.

ВІДКРИТІСТЬ

Наша компанія завжди відкрита до діалогу з нашими партнерами і клієнтами. Цей принцип дозволяє встановити міцні довірчі відносини між учасниками бізнес-процесів.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Для підвищення ефективності надаваних нами послуг ми розробили комплексні рішення. Вони дозволяють знизити витрати і підвищити швидкість реалізації проектів.

ОРІЄНТИР НА КЛІЄНТА

Ми працюємо в тісному контакті з клієнтом, що дозволяє максимально точно вирішувати його завдання. А для постійних клієнтів у нас існує система заохочень і бонусів.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ

Команда наших фахівців завжди орієнтована тільки на результат. Їх специфіка – досягати високих показників в умовах обмеженості такого важливого ресурсу, як час.

КОНТРОЛЬ

КОМУНІКАЦІЇ

ЯКІСТЬ

КРЕАТИВ

НАША КОМАНДА

Перш за все, наша команда – це згуртований колектив фахівців з широкоформатного друку, яким до снаги навіть найскладніші завдання.

Для підвищення професійних якостей наших співробітників ми використовуємо щомісячні тренінги, семінари, атестації.

Бути співробітником компанії VPG це не тільки престижно і статусно. У першу чергу, це велика відповідальність, висока самоорганізація і націленість на результат.

Виробництво зовнішньої реклами 85%
Розміщення зовнішньої реклами 70%
Широкоформатний друк 95%
Рекламна продукція та сувеніри 78%

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ ПАРТНЕРИ?

ПРОФЕСІЙНІ КАДРИ

Кваліфіковані фахівці нашої компанії – ось наш головний актив. Професіоналізм і робота на результат – ось їх головний козир.

ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА

Це не тільки постійне зростання професійних якостей співробітників, але і своєчасне оновлення технічної виробничої бази.

ШВИДКІСТЬ РЕАЛІЗАЦІЇ

Виходячи з перших двох переваг ми маємо прекрасні можливості для зменшення термінів реалізації навіть найскладніших завдань.

1254
ПРОЕКТІВ ЗА МИНУЛИЙ РІК
3035
МАКЕТІВ У МІСЯЦЬ
150
ЛІТРІВ ФАРБИ НА ТИЖДЕНЬ
450
МЕТРІВ ПАПЕРУ ЩОДЕННО