Друк на банері

Що таке друк на банері

Друк на банері – це послуга друкарні з нанесення зображення на спеціальну банерну тканину. Дана тканина нагадує брезент або тент. Друк проходить на спеціалізованому широкоформатному обладнанні. Дозвіл друку складає 720 точок на дюйм і, при цьому, використовуються сольвентні чорнила. Зараз банер як правило використовується в зовнішній рекламі – банерна тканина досить витривала і стійка до мінливих погодних умов.

Однак, банер може застосовуватися і для оформлення реклами всередині приміщення. Єдине що для друку внутрішнього банера використовуються спеціальні еко-чорнило, що не видають запаху. Крім того, дозвіл друку збільшується до 1440 точок на дюйм – пов’язано це з тим, що глядач знаходиться значно ближче до такого банеру і при низькій роздільній здатності будуть помітні похибки друку з низьким дозволом.

Як розраховується вартість друку на банері

Ціна за банер складається з розрахунку площі тканини, яка використовується, плюс площа запечатки чорнилом. Таким чином для того, щоб дізнатися ціну друку на банері вам необхідно заміряти висоту і довжину банера, який ви ходите надрукувати. Також, в вартість банера може включатися ціна люверсов. Люверси – це такі кріплення, за допомогою яких банер кріпиться до конструкцій або стіні.

Як довго друкувати на банері

Швидкість друку банера залежить від його розміру та типу друку. Як правило процес займає від декількох годин, до 1-2 робочих днів. Детальніше вас проконсультують безпосередньо в момент замовлення.

Де замовити друк банера в Києві

Друкарня ВПГ (ВІП ПРИНТ ГРУП) проводити друк на банерах будь-яких розмірів і для будь-якого призначення (інтер’єрні, зовнішні). У нас є дизайнер, який може підготувати макет для вас, а також, ми можемо надрукувати банер з вашого макета.