Про нас

оборудование для широкоформатной печати

ЛЕГКО СТАТИ ОДНИМ ІЗ ПЕРШИХ.
УТРИМУВАТИ ЛІДЕРСТВО – ОСЬ ВИКЛИК.

VPG – МАЙЖЕ 10 РОКІВ НА РИНКУ ДРУКОВАНОЇ РЕКЛАМИ!

Vip Print Group – компанія, яка з кожним роком розширює географію своєї діяльності і об'єднує в собі нові напрямки. Ми почали свою діяльність на ринку рекламних послуг 13 квітня 2007 року, надаючи тільки послуги широкоформатного друку. На сьогоднішній день ми пропонуємо послуги з виробництва і розміщення зовнішньої реклами по території всієї України.

Стабільність
Ось вже протягом семи років наша компанія демонструє стабільне зростання. І з такою ж стабільністю ми надаємо якісні послуги нашим клієнтам.

ВІДКРИТІСТЬ

Наша компанія завжди відкрита до діалогу з нашими партнерами і клієнтами. Цей принцип дозволяє встановити міцні довірчі відносини між учасниками бізнес-процесів.

ОРІЄНТИР НА КЛІЄНТА

Ми працюємо в тісному контакті з клієнтом, що дозволяє максимально точно вирішувати його завдання. А для постійних клієнтів у нас існує система заохочень і бонусів.

ЗРОСТАННЯ

Кожен бізнесмен готовий перевернути гори, за для забезпечення постійного зростання своєї компанії. Ми ж допомагаємо не тільки якісно забезпечити це зростання, але і підтримувати його.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Для підвищення ефективності надаваних нами послуг ми розробили комплексні рішення. Вони дозволяють знизити витрати і підвищити швидкість реалізації проектів.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ

Команда наших фахівців завжди орієнтована тільки на результат. Їх специфіка – досягати високих показників в умовах обмеженості такого важливого ресурсу, як час.